KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 16406192
nr 1640 6192
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Blyertsteckningar, 3 st, Monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 38x45 cm
Kondition: en saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:09:06
2/9 17:33:19
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr